بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی :

بازاریابی اینترنتی چیست؟

راهکار ما چیست؟

ما در بازاریابی اینترنتی چه موضوعاتی را پوشش می دهیم؟

 

 

 

بازاریابی اینترنتی چیست؟

در میان حجم عظیم اطلاعات و وب سایتهای مختلف ، شما از چه طریق می خواهید پیام خود را به مخاطب برسانید؟ مشتریان خود را چگونه می خواهید پیدا کنید؟ محصولات خود را چگونه می خواهید به بازار هدفتان معرفی نمایید؟ هزینه تبلیغاتی تان چقدر است؟ برای اینکار چقدر زمان دارید؟ آیا از متدهای بازاریابی جدید خبر دارید؟

پاسخ سوالات فوق را از طریق مطالعه مقالات و جزوات آموزشی مابیابید.

 

 بازاریابی اینترنتی

راهکار ما چیست؟

ما خواندنی های جذاب و جزوات آموزشی بازاریابی اینترنتی با متدهای روز، به زبان ساده و بصورت کاملا کاربردی  را برای مخاطبان مبتدی تا حرفه ای  به صاحبان کسب و کارهای اینترنتی  ارائه میدهیم.

ما در بازاریابی اینترنتی چه موضوعاتی را پوشش می دهیم؟

 بازاریابی محتوا :

 بازاریابی محتوا اسامی زیادی دارد ولی طبق یک بررسی انجام شده، صددرصد بازاریابان و صاحبان کسب و کار قبلا با توسعه محتوا برای اهداف بازاریابی درگیر بوده اند ولی فقط ۴۵% آنها با عبارت بازاریابی محتوا آشنا بوده اند.بسیاری از متخصصین اعتقاد راسخ دارند که تولید محتوا از طریق یک وبلاگ همه مشکلات مرتبط با بازاریابی محتوا را حل خواهد کرد، ولی وبلاگ نویسی مانند محدود کردن یک سازمان به یک ابزار از یک جعبه ابزار بزرگ است.بازاریابی محتوا فراتر از وبلاگ نویسی است، محتوا می تواند روی وبسایت باشد، روی یک وبلاگ، به عنوان یک روزنامه  آنلاین، روی سایتهای مقالات رایگان بازاریابی، شبکه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و .. باشد.برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

وبلاگ نویسی :

وبلاگ ها یکی از ابزارهای بازاریابی آنلاین هستند.موتورهای جستجو همواره جستجو گرهای خود را برای فهرست کردن مطالب جدید می‌فرستند به گونه‌ای که صفحات نتایج جستجو و اطلاعات مرتبط را دارا باشند و اغلب وبلاگ‌ها اولویت جستجوی بالاتری را به دلیل فراوانی مطالبشان به دست می‌آورند. پست‌های وبلاگ از طریق لینک ها و محتوای آموزنده، آمار بازدیدکنندگان وب سایت اصلی را بالا می‌برد. وبلاگ ها پنج جزء اصلی بازاریابی از طریق وب را، یعنی اعتبار، قابلیت کاربرد ،قابلت دید ،فروش و رتبه بندی را فراهم می نمایند.بطور کلی در صورتی که  یک وبلاگ به درستی مدیریت شود،  ایجادارتباطات، اشتراک گذاری اطلاعات ،افزایش آ مار بازدید کنندگان و افزایش  فروش را به همراه دارد. با افزودن محتویات بیشتر و بیشتر پتانسیل وبلاگ ها بی نهایت می شود. تعداد وبلاگ  هادر جهان باچنان سرعتی رو به گسترش است که دنبال کردن آنها در زمان واقعی ممکن نیست.برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

 بازاریابی شبکه های اجتماعی :

 بازاریابی ایمیلی :

 بازاریابی ویروسی :

بازاریابی اپلیکیشن های موبایلی :

استراتژی بازاریابی اینترنتی

استراتژی بازاریابی اینترنتی

 

پشتیبانی شده توسط : پشتیبان وردپرس